Dolistne nawozy z żywych alg słodkowodnych są znane i stosowane w Europie od ponad 20 lat. Ze względu na swoje specyficzne właściwości uodparniające rośliny na niekorzystne dla wzrostu warunki, znalazły również zastosowanie na najbardziej wymagających rynkach rolniczych w Azji i Afryce.

Zmiany klimatyczne, które obserwujemy obecnie na całym świecie, również i w Polsce, zmuszają rolników sadowników i plantatorów do zmian w sposobie nawożenia i dbania o wegetację roślin. Uodparnianie roślin na niekorzystne czynniki atmosferyczne jest dziś koniecznością.

Tym bardziej cieszy nas, że możemy zaproponować wszystkim rolnikom, zarówno ekologicznym i konwencjonalnym, tak skuteczny i zaspokajający nowe potrzeby nawóz, jakim jest Green Alga. Jego atutami, oprócz samego działania i niezwykłej skuteczności jest to, że jest w 100% naturalny i przyjazny środowisku.

Cieszy nas niezmiernie, że z każdym rokiem poszerza się grono rolników, sadowników, plantatorów, działkowców i pasjonatów zdrowych upraw i żywności, którzy korzystają z zalet i doceniają działanie nawozu Green Alga.

Dołącz do nas i Ty!

Menu